Mūsų specialistai
Laura Viederienė
Psichologė

Esu psichologė Laura. Darbe ir gyvenime esu komunikabili, tolerantiška, kantri, tačiau reikli tiek sau, tiek kitiems. Auginu du ikimokyklinio amžiaus vaikus, tad puikiai žinau, kokia atsakomybė užauginti ir išauklėti savimi pasitikinčius, tvirtus, sąžiningus, atvirus ir komunikabilius žmones bei kiek įvairių klausimų kyla tiek tėvams, tiek mokytojams šiame kelyje. Esu atviras žmogus, todėl skatinu ateiti, klausti, rašyti bei tartis – taip surasime geriausią sprendimą visiems.

Giedrė Rusteikaitė
Dailės terapeutė

Esu Giedrė. Baigusi dailės mokyklą ir psichologijos studijas, supratau, kad šios sritys labai susiję ir susijungia į visumą – dailės terapiją. Ši terapija atveria duris į savęs supratimą, pažinimą, priėmimą ir suteikia galimybę būti atvirame santykyje su savimi. Kviečiu leistis į kūrybišką ir spalvingą savęs pažinimo kelionę drauge.

Danutė Jankauskienė
Logopedė

Esu logopedė Danutė. Baigiau logopedijos ir specialiosios pedagogikos studijas Šiaulių universitete ir net nepastebėjau, kaip jau 40 metų esu tarp vaikų. Pastaruosius 10 metų mane supa “Vaikystės Sodo” ir Karalienės Mortos mokyklos mokiniai. Visus juos labai myliu ir padedu įveikti įvairias kalbos ir mokymosi problemas, konsultuoju mokytojus ir tėvus. Būkime kartu, išmokime naujų eilėraščių, pamankštinkime pirštelius ir liežuvį, drauge pasidžiaukime sėkme.

Alina Jasovičienė
Specialioji pedagogė

Esu Alina, specialioji pedagogė. Žinias ir darbo patirtį kaupiu dirbdama su ikimokyklinio amžiaus vaikais, pradinių, pagrindinių klasių mokiniais, turinčiais rašymo, skaitymo, komunikacijos sutrikimų. Esu įgijusi metodininkės-specialiosios pedagogės kvalifikacinę kategoriją. Konsultuoju vaikų tėvelius, teikiu rekomendacijas. Nuolat keliu savo kvalifikaciją seminaruose, konferencijose ir mokymuose. Visas įgytas žinias stengiuosi taikyti praktiniame darbe.

Lukas Kučinskas
Dailės terapeutas

Esu Lukas, dailės terapeutas. Baigiau muzikos mokyklą ir Vilniaus dailės akademiją. Psichologija susidomėjau studijuodamas magistratūroje, ji tapo mano baigiamojo darbo pagrindu. Susipažinęs su dailės terapijos kryptimi, supratau, kad tai yra puiki galimybė tikslingai susieti meną su psichologijos žiniomis. Su vaikais dirbu jau ne pirmus metus, tikiu, kad dailės terapija yra puikus įrankis, padedantis išlaisvinti vaikų emocijas, tad savo žiniomis ir kūrybišku mąstymu stengiuosi šį įrankį pritaikyti individualiai ir tikslingai.

Vilija Poškevičiūtė-Vengelė
Koordinatorė

Esu Vilija, Pagalbos vaikui centro koordinatorė. Pastaraisiais metais mano darbai buvo susiję su sveika gyvensena bei elektronine prekyba. Kuo beužsiimčiau, visada greta buvo didelis noras padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, bei pastangos ieškoti būdų, kaip prisidėti prie laimingesnės aplinkos kūrimo. Teko savanoriauti ne viename projekte, dalis jų buvo susiję su pagalba vaikams. Džiaugiuosi, kad galimybė padėti kitiems tapo pagrindine mano veikla.