Mūsų specialistai
Kristina Dobrovolskienė
Pagalbos vaikui centro koordinatorė

Esu Kristina, atlieku pirminius vaikų poreikių vertinimus ir tiesiogiai dirbu su šeimomis bei vaikais. Mano didžiausias siekis profesinėje veikloje yra padėti kiekvienam vaikui, suprasti jo poreikius, laiku suteikti reikiamą ir profesionalią pagalbą. Turiu 10-ies metų darbo su vaikais patirtį, todėl tvirtai žinau, kad esu ten, kur turiu būti.

Lina Marija Balčiūnaitė
Psichologė, muzikos terapeutė

Esu Lina Marija, vaikų muzikos terapeutė. Baigiau fortepijono specialybę M. K. Čiurlionio mokykloje bei psichologijos bakalauro ir magistro studijas, tad šios dvi sritys – muzika ir psichologija – man yra labai artimos ir svarbios. Muzikuodami mes galime atsipalaiduoti bei išreikšti savo emocijas, kurias gali būti sunku išsakyti žodžiais. Tad kviečiu prisijungti prie muzikos terapijos užsiėmimų, kur drauge ne tik smagiai leisime laiką, bet ir tyrinėsime savo vidinius išgyvenimus. 

Giedrė Rusteikaitė
Dailės terapeutė

Esu Giedrė. Baigusi dailės mokyklą ir psichologijos studijas, supratau, kad šios sritys labai susiję ir susijungia į visumą – dailės terapiją. Ši terapija atveria duris į savęs supratimą, pažinimą, priėmimą ir suteikia galimybę būti atvirame santykyje su savimi. Kviečiu leistis į kūrybišką ir spalvingą savęs pažinimo kelionę drauge.

Olga Iljina
Vadovė, socialinė pedagogė, karjeros konsultantė

Esu “Pagalbos vaikui centro” vadovė, socialinė pedagogė bei karjeros konsultantė. Jau apie 15 metų teikiu socio-pedagoginę pagalbą įvairaus amžiaus vaikams, suaugusiems ir žmonių grupėms. Dirbdama visada stengiuosi suprasti kylančių ugdymosi sunkumų prigimtį ir kartu ieškoti produktyvių išeičių iš susidariusių situacijų. Tikiu, kad bendras darbas, pasitikėjimas specialistu ir tikėjimas vaiku – geriausias kelias į sėkmę.

Evelina Berlinskaitė
Psichologė

Esu vaikų psichologė Evelina. Turiu patirties dirbant su vaikais ir konsultuojant jų tėvelius įvairiais, su emocine ir socialine vaiko raida susijusiais klausimais. Žmogaus asmenybė – mozaikinė, sudaryta iš emocijų ir patirčių, pažinti ją įmanoma smalsiai tyrinėjant iš arti. Į tą didžiulę ir margą visumą įeina ir gebėjimas megzti santykius, kuris apibrėžia didelę mūsų gyvenimo dalį, todėl šeimos ir tarpusavio santykių psichologija yra ta sritis, su kuria savo kaip psichologės kelią pradedu ir norėčiau tęsti.

Danutė Jankauskienė
Logopedė

Esu logopedė Danutė. Baigiau logopedijos ir specialiosios pedagogikos studijas Šiaulių universitete ir net nepastebėjau, kaip jau 40 metų esu tarp vaikų. Pastaruosius 10 metų mane supa “Vaikystės Sodo” ir Karalienės Mortos mokyklos mokiniai. Visus juos labai myliu ir padedu įveikti įvairias kalbos ir mokymosi problemas, konsultuoju mokytojus ir tėvus. Būkime kartu, išmokime naujų eilėraščių, pamankštinkime pirštelius ir liežuvį, drauge pasidžiaukime sėkme.

Alina Jasovičienė
Specialioji pedagogė

Esu Alina, specialioji pedagogė. Žinias ir darbo patirtį kaupiu dirbdama su ikimokyklinio amžiaus vaikais, pradinių, pagrindinių klasių mokiniais, turinčiais rašymo, skaitymo, komunikacijos sutrikimų. Esu įgijusi metodininkės-specialiosios pedagogės kvalifikacinę kategoriją. Konsultuoju vaikų tėvelius, teikiu rekomendacijas. Nuolat keliu savo kvalifikaciją seminaruose, konferencijose ir mokymuose. Visas įgytas žinias stengiuosi taikyti praktiniame darbe.

Lukas Kučinskas
Dailės terapeutas

Esu Lukas, dailės terapeutas. Baigiau muzikos mokyklą ir Vilniaus dailės akademiją. Psichologija susidomėjau studijuodamas magistratūroje, ji tapo mano baigiamojo darbo pagrindu. Susipažinęs su dailės terapijos kryptimi, supratau, kad tai yra puiki galimybė tikslingai susieti meną su psichologijos žiniomis. Su vaikais dirbu jau ne pirmus metus, tikiu, kad dailės terapija yra puikus įrankis, padedantis išlaisvinti vaikų emocijas, tad savo žiniomis ir kūrybišku mąstymu stengiuosi šį įrankį pritaikyti individualiai ir tikslingai.

Germa Varvuolytė
Administratorė

Esu Germa, “Pagalbos vaikui centro” administratorė. Paskambinę kontaktiniu telefonu pasiteirauti ar norėdami užsiregistruoti, išgirsite mano balsą, į jūsų užklausas el. paštu taip pat atsakysiu aš. Drąsiai kreipkitės visais rūpimais klausimais, pasistengsiu į juos atskyti kuo greičiau, nes kiekvienas vaikas yra svarbus.