Mūsų specialistai
Adelė Zajančkauskaitė
Muzikos užsiėmimai

Labas, esu Adelė – psichologijos ir pedagogikos studentė bei seniausio Lietuvos folkloro ansamblio Ratilio narė, šokio mylėtoja ir skautė. Šiuose muzikos užsiėmimuose kartu dainuosime, grosime, šoksime ir tokiu būdu mokysimės atpažinti, priimti bei valdyti savo emocijas ir jausmus. Kviečiu jungtis į šią emocijų pažinimo kelionę ir kartu kūrybingai keliauti link geresnės emocinės sveikatos.

Lukas Kučinskas
Dailės užsiėmimai

Esu Lukas, vedu dailės užsiėmimus. Baigiau muzikos mokyklą ir Vilniaus dailės akademiją. Psichologija susidomėjau studijuodamas magistratūroje, ji tapo mano baigiamojo darbo pagrindu. Susipažinęs su dailės terapijos kryptimi, supratau, kad tai yra puiki galimybė tikslingai susieti meną su psichologijos žiniomis. Su vaikais dirbu jau ne pirmus metus, tikiu, kad dailės užsiėmimai yra puikus įrankis, padedantis išlaisvinti vaikų emocijas, tad savo žiniomis ir kūrybišku mąstymu stengiuosi šį įrankį pritaikyti individualiai ir tikslingai.

Laura Viederienė
Psichologinės konsultacijos

Esu Laura. Turiu bendrosios psichologijos ir edukologijos kvalifikacijas. Šiuo metu gilinu žinias magistratūros studijose. Auginu du ikimokyklinio amžiaus vaikus, tad puikiai žinau ir kaip mama, ir kaip specialistė, kokia atsakomybė užauginti ir išauklėti savimi pasitikinčius, tvirtus, sąžiningus, atvirus ir komunikabilius žmones bei kiek įvairių klausimų kyla tiek tėvams, tiek mokytojams šiame kelyje. Šiuo metu dirbu darželiuose bei „Pagalbos vaikui centre“, konsultuoju visus šeimos narius vaikų auginimo klausimais.

Edvardas Šidlauskas
Psichologinės konsultacijos

Labas, esu Edvardas – kvalifikuotas psichologas ir psichoterapeutas, dirbu kognityvinės-elgesio terapijos srityje. Mokyklose dirbu jau aštuntus metus, konsultuoju ne tik vaikus, bet ir visus šeimos narius bei mokytojus nerimo, depresijos, savivertės, santykių klausimais.

Giedrė Rusteikaitė
Dailės užsiėmimai

Esu Giedrė. Baigusi dailės mokyklą ir psichologijos studijas, supratau, kad šios sritys labai susiję ir susijungia į visumą – dailės užsiėmimus, kurie atveria duris į savęs supratimą, pažinimą, priėmimą ir suteikia galimybę būti atvirame santykyje su savimi. Kviečiu leistis į kūrybišką ir spalvingą savęs pažinimo kelionę drauge.

Danutė Jankauskienė
Logopedinės konsultacijos

Esu logopedė Danutė. Baigiau logopedijos ir specialiosios pedagogikos studijas Šiaulių universitete ir net nepastebėjau, kaip jau 40 metų esu tarp vaikų. Pastaruosius 10 metų mane supa „Vaikystės Sodo” ir Karalienės Mortos mokyklos mokiniai. Visus juos labai myliu ir padedu įveikti įvairias kalbos ir mokymosi problemas, konsultuoju mokytojus ir tėvus. Būkime kartu, išmokime naujų eilėraščių, pamankštinkime pirštelius ir liežuvį, drauge pasidžiaukime sėkme.

Alina Jasovičienė
Specialiosios pedagogės konsultacija

Esu Alina, specialioji pedagogė. Žinias ir darbo patirtį kaupiu dirbdama su ikimokyklinio amžiaus vaikais, pradinių, pagrindinių klasių mokiniais, turinčiais rašymo, skaitymo, komunikacijos sutrikimų. Esu įgijusi metodininkės-specialiosios pedagogės kvalifikacinę kategoriją. Konsultuoju vaikų tėvelius, teikiu rekomendacijas. Nuolat keliu savo kvalifikaciją seminaruose, konferencijose ir mokymuose. Visas įgytas žinias stengiuosi taikyti praktiniame darbe.

Vilija Poškevičiūtė-Vengelė
Koordinatorė

Esu Vilija, Pagalbos vaikui centro koordinatorė. Pastaraisiais metais mano darbai buvo susiję su sveika gyvensena bei elektronine prekyba. Kuo beužsiimčiau, visada greta buvo didelis noras padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, bei pastangos ieškoti būdų, kaip prisidėti prie laimingesnės aplinkos kūrimo. Teko savanoriauti ne viename projekte, dalis jų buvo susiję su pagalba vaikams. Džiaugiuosi, kad galimybė padėti kitiems tapo pagrindine mano veikla.