Mūsų specialistai
Ina Skurdelienė
Logopedinės konsultacijos

Esu Ina – ta, kuri mokytoja norėjo būti nuo ketverių. Taip ir keliauju šiuo keliu išbandydama visas „mokytojiškas“ savo versijas. Šiuo metu Žvėryno sodeliuose leidžiu įprastas greitas dienas, o nuo rudens studijuoju Vytauto Didžiojo universitete logopedijos modulio studijose. Šis darbas mane visada traukė ir žavėjo, dirbant vadybinį darbą įtraukusis ugdymas buvo mano domėjimosi sritis ir stiprioji visos veiklos pusė. Bet niekada nedingo noras dirbti tiesiogiai su vaikais, tad svajonėms pildytis atėjo nuostabus laikas.

Adelė Zajančkauskaitė
Muzikos užsiėmimai

Labas, esu Adelė – psichologijos ir pedagogikos studentė bei seniausio Lietuvos folkloro ansamblio Ratilio narė, šokio mylėtoja ir skautė. Šiuose muzikos užsiėmimuose kartu dainuosime, grosime, šoksime ir tokiu būdu mokysimės atpažinti, priimti bei valdyti savo emocijas ir jausmus. Kviečiu jungtis į šią emocijų pažinimo kelionę ir kartu kūrybingai keliauti link geresnės emocinės sveikatos.

Lukas Kučinskas
Dailės užsiėmimai

Esu Lukas, vedu dailės užsiėmimus. Baigiau muzikos mokyklą ir Vilniaus dailės akademiją. Psichologija susidomėjau studijuodamas magistratūroje, ji tapo mano baigiamojo darbo pagrindu. Susipažinęs su dailės terapijos kryptimi, supratau, kad tai yra puiki galimybė tikslingai susieti meną su psichologijos žiniomis. Su vaikais dirbu jau ne pirmus metus, tikiu, kad dailės užsiėmimai yra puikus įrankis, padedantis išlaisvinti vaikų emocijas, tad savo žiniomis ir kūrybišku mąstymu stengiuosi šį įrankį pritaikyti individualiai ir tikslingai.

Laura Viederienė
Psichologinės konsultacijos

Esu Laura. Turiu bendrosios psichologijos ir edukologijos kvalifikacijas. Šiuo metu gilinu žinias magistratūros studijose. Auginu du ikimokyklinio amžiaus vaikus, tad puikiai žinau ir kaip mama, ir kaip specialistė, kokia atsakomybė užauginti ir išauklėti savimi pasitikinčius, tvirtus, sąžiningus, atvirus ir komunikabilius žmones bei kiek įvairių klausimų kyla tiek tėvams, tiek mokytojams šiame kelyje. Šiuo metu dirbu darželiuose bei „Pagalbos vaikui centre“, konsultuoju visus šeimos narius vaikų auginimo klausimais.

Giedrė Rusteikaitė
Dailės užsiėmimai

Esu Giedrė. Baigusi dailės mokyklą ir psichologijos studijas, supratau, kad šios sritys labai susiję ir susijungia į visumą – dailės užsiėmimus, kurie atveria duris į savęs supratimą, pažinimą, priėmimą ir suteikia galimybę būti atvirame santykyje su savimi. Kviečiu leistis į kūrybišką ir spalvingą savęs pažinimo kelionę drauge.

Danutė Jankauskienė
Logopedinės konsultacijos

Esu logopedė Danutė. Baigiau logopedijos ir specialiosios pedagogikos studijas Šiaulių universitete ir net nepastebėjau, kaip jau 40 metų esu tarp vaikų. Pastaruosius 10 metų mane supa „Vaikystės Sodo” ir Karalienės Mortos mokyklos mokiniai. Visus juos labai myliu ir padedu įveikti įvairias kalbos ir mokymosi problemas, konsultuoju mokytojus ir tėvus. Būkime kartu, išmokime naujų eilėraščių, pamankštinkime pirštelius ir liežuvį, drauge pasidžiaukime sėkme.